knitting crochet knit hand work made  knitters

Örgü Makineleri

Posted by: örgü modelleri in


Merhaba Knitting Müdavimleri. :) Uzun süredir merak edilen ÖRGÜ MAKİNELERİ ile Motif Yapımı ve MODELLER örmek isteyenlere birbirinden güzel Örgüler ve ÇANTALAR,ŞALLAR,KAZAKLAR,BOLEROLAR,TABLOLAR,ÇOCUK OYUNCAKLARI,ATKILAR ve daha bir çok ÖRGÜ MODELLERİ göstereceğim. Zevkle takip edeceğinizi düşünüyorum. Örgüye gönül vermiş hanımlara ÖRGÜ DERSLERİ başlıyorrrYASEMİN :)

Kare ÖRGÜ MakinesiYuvarlak ÖRGÜ Makinesi

ÖRGÜ MakinesiDetay için resime tıklayınızEvde Örgü Makinesi Yapımı

Basit ÖRGÜ MakinesiÖRGÜ PlakasıPlaka Kalıbı

Makine boyutları için tıklayınızMotif MAkineleriDeğişik motifler için farklı ebatlarda makinelere ihtiyacınız olacaktır. Dilerseniz birkaç cam çivisi ilede kumaş dokuması bile mümkün :)Sizlere ÖRGÜ MAKİNESİ yada diğer adıyla ÖRGÜ PLAKASI ile nasıl örgüler ve motifler örebileceğimiz konusunda detaylı bilgiler ve ördüğüm çanta ve netten ÖRGÜ MODELLERİ ile bir çok örnek göstermek istiyorum.DERYALI GÜNLER DERYA GİBİ programında yayınlandıktan sonra oldukça beğeni kazanan bu tekniğin tüm detaylarını birlikte inceleme ve öğrenme, uygulama fırsatı elde edeceğiz

ÖRGÜ Makinesi

Değişik boyutlarda olan bu plakaların şekilleride farklılık göstermekte. Oval şeklindeki ÖRGÜ MAKİNESİyle çorap, şapka, BERE, eldiven, tozluk, çiçek motifleri örmek son derece kolaylaşacak

Detay için resime tıklayınız Evde Örgü Makinesi Yapımı

Plaka ile Çiçek motifleri örerek bu örgülerle ŞAL Modelleri, ÇANTA Modelleri , BERE Modelleri , ŞAPKALAR, OYUNCAKLAR, EV DEKORASYONU, YASTIK, MİNDER, SAÇ TOKALARI, BLUZLER, KAZAK ÖRNEKLERİ, HIRKA ÖRNEKLERİ ve ÖRGÜ MODELLERini yapımı ile birlikte sizlerle paylaşacağım. Bu plakaların Plastik olanları olduğu gibi tahtadan olanları da mevcut. Eğer ki bulunduğunuz yerde bunu temin etmeniz mümkün değilse sizlere çok basit plaka yapmasınıda göstereceğim. Evinizdeki şeffaf bant rulosu ile bile bunu yapabilirsiniz. ÖRGÜler BAŞLASIN :))) Tüm Modelleri sıraya koymam zaman alacaktır. Lütfen ÖRGÜ MODELLERİni takip edin.

Evde Örgü Makinesi Yapımı Basit ÖRGÜ MakinesiPiyasada yaptığım araştırmada farklı fiyatlarla bu ÖRGÜ MAKİNELERİni sizler için araştırdım. 6 YTL'den başlayan fiyatlarla 15 YTL'ye kadar satılmakta.

Aynı zamanda değişik motifler için kendi plakamızı yaparakta MODELLER Örmek gerekecek. Bu motif ve örgüleri yapacağınız plakayı resimlere tıkladığınızda açılan MODELE göre herhangi sert bir zeminden keseceğiniz kalıplarla çıkaracağız.AlttaPlaka Kalıbı ÖRGÜ PlakasıMOTİFLER örmek için işte bu iki kalıp çok işinize yarayacak.

This entry was posted on 15:57 and is filed under . You can leave a response and follow any responses to this entry through the Kaydol: Kayıt Yorumları (Atom) .

0 yorum

Yorum Gönder