knitting crochet knit hand work made  knitters

ÖRGÜ Plakası ile MOTİF YAPIMI - Dokuma Kare Motifler

Posted by: örgü modelleri in

ÖRGÜ Plakası ile MOTİF YAPIMI - Dokuma Kare Motifler...

ÖRGÜ Plakası yada diğer deyimle ÖRGÜ Makinesi İle Motif Yapımını Öğrenmek ve Örmek İSteyenlere...Dokuma Kare Motif Yapılışını detaylı resimleri ile öğrenmek ve Örmek son derece basit.

Tüm detayları ile Motif nasıl örülür? İşteee.....

Bu Motifi örmek için Makinenizin ortasında çiçek motifi oluşturan kısmı olmamalı... Gördüğünüz üzere toplam 3 çeşit kare motif gösterdim. Sizlerin bulduğu değişik teknikleri bizlerle paylaşırsanız sevinirim.

Ve yine knitting sayfalarından yaptığınız MOdelleri yorum kısmına sayfanızın linki ile birlikte htpp://sayfaadınız.blogcu.com gibi örneğin; modellerinizi takip etmek ve görmek bizi sevindirecetir.

Resimde görüldüğü üzere bildiğimiz dokuma Tekniği kullanılmış.

Yine diyelimki bunu tamamen evimizdeki malzemelerle yapalım dedik :) Bir kaç cam çivisi ile nasıl olur ? Size bir tavsiye çivilerin başından ipleri çıkarmak zor oluyor. Çivileri sonuna kadar çakıp, diğer taraftan çıkmasını sağlayın ve bu yüzü Örgüde kullanın....

Bu Makinelerle örebileceğimiz bir çok modeller üretebiliriz.

Çantalar çocuk odaları iiçin Halılar, Paspaslar, Değişik Kırlentler ( Yastıklar yani :) Hırkalar, Paltolar, Montlar Örmek çok zevkli olacaktır...

This entry was posted on 15:27 and is filed under . You can leave a response and follow any responses to this entry through the Kaydol: Kayıt Yorumları (Atom) .

0 yorum

Yorum Gönder